ÜRÜN DETAYI
Kontrol Üniteleri Ön Lamba Kontrol Üniteleri
LED FAR KONTROL ÜNİTESİ
Ürün Tanımı : 6 FONKSİYONLU, V3.0, SİNYAL VE SELEKTÖR ÖZELLİKLİ, BUTONLU VE GÖSTERGE LEDLİ, LED FAR KONTROL ÜNİTESİ
Ürün Kodu : CULL3000 06
Fiyatı (KDV Dahil) : 173,68 TL / ADET
Havale İndirimli Fiyatı (KDV Dahil) : 165,00 TL / ADET
  
ÜRÜN DETAYLARI    
  •  Ürün Özellikleri
  •  Kullanıcı Yorumları (0)
  •  Yorum Yaz

İşlevi
Mod sayısı
Çıkış
Modlar


Buton
Gösterge
Çalışma gerilimi
Çalışma akımı
Çalışma gücü
Kutu hammaddesi
Kutu rengi
Kutu ölçüleri
Kutu ağırlığı
İzolasyon sınıfı
Kablo
: Ledli lambaların çeşitli modlarda yanıp sönmesini sağlar
: 6 + 2
: 2 Kanal (2x2 Amper, 2x24 Watt)
: Tam yanma, kısık yanma, 3+3 polis çakarı, dörtlü flaşör, uçak
: kanadı, kapatma + Sinyal, selektör

: Var (Ürüne dahil. 1m kablolu)
: Var (Ürüne dahil. 4,8mm RGB led. 1m kablolu)
: 12 Volt
: 5 Amper max.
: 60 Watt max.
: ABS (Bir nevi sert plastik)
: Siyah
: 45*72*23 mm (Genişlik*Yükseklik*Derinlik)
:
: IP66 (Toz, su ve neme dayanıklı)
: 0,50 NYAF 60cm

1 Adet Kontrol ünitesi

1 adet Buton

1 Adet Buton braketi

1 Adet Gösterge ledi

1 Adet Montaj ve kullanma kılavuzuİçişleri Bakanlığının 23.09.2019 tarihli genelgesi uyarınca 01.11.2019 tarihinden itibaren kamu araçlarından başlamak üzere özel araçların da dahil olduğu yetkisiz çakar kullanımı yasaklanmıştır.

Bu nedenle bu ürünümüz yetkisiz kişilerin kullanması durumunda trafik cezasıyla karşı karşıya kalmalarına neden olabilir.

Bir CULL ile üzerindeki led sayısına bağlı olarak 2-3 set led far çalıştırılabilir.

Çalışması:
Enerji verildiğinde, led farlarınız 3 kez yanıp sönderek tam yanma moduna geçiş yapacaktır. Sonrasında butona basarak dileğinize göre seçim mod seçimi yapabilirsiniz.


Bu modelde, şemadaki gibi sinyal lambalarına ve orijinal uzun fara bağlantı yapıldığında;
* Sinyal lambasının her yanışında aynı taraftaki led far söner, sinyal lambası her söndüğünde led far geri yanar. Diğer bir deyişle led far da sinyal lambası gibi çalışır.
* Uzun farın her yanışında led farlar hangi fonksiyonda olursa olsun 1 saniye kadar süreyle hızlıca yanıp söner. Sonrasında hangi fonksiyondaysa o fonksiyonun işlevini sürdürmeye devam eder.

Butona;
  • Her kısa basıp bırakma durumunda led farlarınız tam kapasite / yarım kapasite (uzun/kısa benzeri) fonksiyonlarını devreye sokacaktır.

Ayrıca, yaklaşık olarak;
  • 1,5 saniye basılı tutup bırakma durumunda polis çakarı olarak anılan 3 kez sağ, 3 kez sol kısa aralıklarla yanıp sönecektir. (Çakar modu)

  • 3 saniye basılı tutup bırakma durumunda sinyal flaşörü (dörtlü flaşör) gibi ikisi aynı anda eşit aralıklarla yanıp sönecektir. (Flaşör modu)

  • 4,5 saniye basılı tutup bırakma durumunda uçak kuyruk lambası gibi ikisi aynı anda çok kısa yanıp sönecektir. (Uçak modu)

  • 6 saniye basılı tutup bırakma durumunda led farlarınız butona bir dahaki basışınıza kadar sönük kalacaktır. Bu fonksiyon sadece kısa süreli söndürme işlemlerinde kullanılmalıdır. Motosikletinizi park ettiğiniz durumlarda kullanılması tavsiye edilmez. Park sırasında tümden kapatmak için devreye ayrıca bir anahtar bağlanmalı ya da enerji beslemesi kontaktan alınmalıdır. Bir başka deyişle; televizyonu kumandasından kapatmak gibi bir fonksiyondur ki tamamen kapatmaz. (Uyku modu)

  • Her fonksiyon sırasında butona bir kez kısa basıp bırakma durumunda normal far konumuna geçecektir.

Fonksiyon sayısı, sürüş sırasında dikkat dağılmasını önlemek amacıyla özellikle sınırlı tutulmuştur. Özel olarak istenen fonksiyonlar için lütfen iletişime geçiniz.

Bu ürünün mstTECH ürünleri dışında başka bir ürünle birlikte kullanılması durumunda oluşabilecek arıza veya zararlardan dolayı mstTECH hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.